Görünüm:
Etiketler: Göcek Temizle
Portville Sitesinde Harika Konumda Villa Portville, Göcek
5 395 000 TRY

Detayları göster Built-Up - 130 M 2 Arazi boyutu - 130 M 2

2 bedrooms and 130 m2, 108 m2 garden, As an unique project, our delux Portville villas located between D-Resort Hotel and D-Marin Marina, which has canals connecting to the sea is prepared to offer unique experiences to our guests. Portville villas complex is the only place who has privacy to use the only beach in Gocek which is located in D – Marin Marina with a %75 discount fee.  

Detayları göster
Göcek’de Müstakil Havuz ve Bahçeli Özel Yapım Villa Göcek
5 900 000 TRY /Eşyalı

Detayları göster Built-Up - 335 M 2 Arazi boyutu - 335 M 2

Bu eşsiz villamız sizlere Göcek’te lüks yaşamanın tadını çıkarmak için çok geniş yaşam alanı ve mahremiyet sunmaktadır. 1228m2 daire üzerinde konumlandırılmış benzersiz villa sayesinde Göcek’te kendi cennetinizi keşfedebilirsiniz. Duvarlarla çevrili geniş bahçeye girdiğinizde, villaya ait müstakil yüzme havuzunuzun ve birçok meyve ağaçları ile çevrili bahçenin keyfini çıkarabilirsiniz. Tek katlı villa 6.5m yüksekliği ve çam kaplı tavanıyla harika bir ferahlık vermektedir. Bambu dolabı ve masif mermer tezgah üstleriyle yapılmış özel mutfakta yemek pişirmenin tadını çıkarabilir ve aynı zamanda kış aylarının keyfini büyük şöminesiyle çıkarabilirsiniz. 4 büyük yatak odasının her birinin kendine ait banyosu, kliması, 2 yatak odasında ise açık balkonu ve…

Detayları göster

 Toplamda 6 üniteden oluşan, Göcek merkeze yürüyüş mesafesinde ve 12.500 m2 alana kurulmuş olan Topaz evleri; Herbiri elit koşullarda hazırlanmış toplam 43 daireden oluşmaktadır. Site içerisinde çocuk & yetişkin yüzme havuzu, jeneratör, kablosuz internet ve 24 saat özel güvenlik birimi mevcuttur. Çok geniş bir yaşam alanına sahip dairemiz oldukça geniş bir oturma odasına ve tek odaya sahiptir.

Detayları göster

 Toplamda 6 üniteden oluşan, Göcek merkeze yürüyüş mesafesinde ve 12.500 m2 alana kurulmuş olan Topaz evleri; Herbiri elit koşullarda hazırlanmış toplam 43 daireden oluşmaktadır. Site içerisinde çocuk & yetişkin yüzme havuzu, jeneratör, kablosuz internet ve 24 saat özel güvenlik birimi mevcuttur. 2 odalı delux dublex dairemiz; ilk katında salon, mutfak, misafir tuvaleti, ikinci katında da, iki yatak odası, her iki odasında da balkon ve ebeveyn banyosundan oluşmaktadır.

Detayları göster

  Portville Gocek – Villa 82 & 81 2 villa with 2 rooms (130 ve 115 m2), totally 110 m2 garden ( 65 ve 35 m2) which is located in the center of Gocek, promises a wonderful privacy for those who want to have villa with sea view, private pier and elegant design. As an unique project, our delux Portville villas located between D-Resort Hotel and D-Marin Marina, which has canals connecting to the sea is prepared to offer unique experiences to our guests. Portville villas complex is the only place who has privacy to use the only beach in…

Detayları göster