Göcek Çarşı Merkezinde Eşyalı Satılık 4+1 Daire Göcek Merkez, Göcek

₺ 5 075 000
Emlak Türü: Apart/Daire
Toplam Alan (M 2)
120
Oturma odası
1
Yatak Odası
4
Banyo
2

Alan

  • İnşa Yılı: 2020

Açıklama

Satılık 4+1 dairemiz, 

Göcek merkezde, mağazalara, restoranlara, süpermarketlere, barlara ve ayrıca belediye marinasına çok yakın bir konuma sahiptir.

İnşaatı 2020 yılında yapılmış olan binanın 1.katına asansör olup daire 1.katında yer almaktadır. Daire resimlerde görünen klima, mobilya ve ekipmanları ile birlikte satılıktır. Dairenin giriş katında salon, açık mutfak ,banyo ve yatak odası yer almaktadır. Dubleks olan dairenin  2. katta 2 yatak odası yer alıp ortak tuvalet banyo bulunmaktadır. Odalardan birinin 6m2 balkonu bulunmaktardır.3.yatak odası evin asma katında 10 m2’lik küçük bir oda bulunmaktadır olup deniz görmektedir.

Daireyi, diğer satılık seçeneklerini görmek veya bilgi almak için ister 0539 916 9888 nolu cep telefonumuzdan bizlere ulaşabilir veya Portville sitesi içerisindeki satış ofimize ya da çarşı merkezinde bulunan Villa Safiya (macro center yanı) ofisimize de uğrayabilirsiniz.

Taşınmaz ticareti hakkında yönetmelik hükümlerine göre yetkilendirilmiş olan ‘ Safiya Villa Emlak Teks. Kon. İnş. ve Tur. San. Tic. Ltd. Şti.’ firmamız 4800301 numaralı yetki belgesine sahip bir emlak ofisidir.

Contact the owner

Nurhat Güneş

Etiketler