Portville Sitesinde 2+1 Dubleks Villa Portville, Göcek

₺ 17 550 000
Emlak Türü: Ortak Havuzlu Villa
Toplam Alan (M 2)
130
Oturma odası
1
Yatak Odası
2
Banyo
2
Garaj
1

Alan

  • İnşa Yılı: 2008

İmkanlar

  • 24 Saat Güvenlik
  • Dağ manzaralı

Açıklama

Yetkili Satış Ofisinden Göcek Portville Sitesinde 2+1 Dubleks Villa

Yerli ve yabancı pek çok yatçının ve doğa severin gözde tatil beldesi Göcek’te üstün nitelikli, eşsiz projesi Portville, D-Resort Hotel ile D-Marin Marina arasında yer almaktadır.

Muhteşem peyzaja sahip Portville, kanala veya havuza cephe konumlanmış villa seçenekleriyle Göcek’te bulunan en seçkin sitelerindendir. Site kanal kısmında 79, havuz tarafında 51 villa ile toplamda 130 villadan oluşup yaklaşık 46 dönümde konumlanmıştır. Site içerisinde tam müstakil, ikiz ve bitişik 4 villadan oluşan farklı m2’lere sahip toplam 11 villa tipi bulunmaktadır.

Sitenin yarısını kapsayan kanal, site sakinlerine deniz ile iç içe alternatif bir yaşam sunarak botla siteye ulaşım olanağı sağlamaktadır.

Portville sitesi sakinleri Göcek merkezde tek plaj olan, D-Marin’in içerisinde D-Resort otelinin bünyesindeki Blue Point plajına indirimli giriş hakkına sahiptirler. Site sakinlerinin yaz dönemindeki plaj ve marina ulaşımını, site yönetiminin sunmuş olduğu golf aracı hizmeti ile sağlanmaktadır. Site hizmet kapsamında donanımlı olup her villa için otoparka, su ve elektirik tehsisatçısına, 7/24 güvenlik, siteyi çevreleyen kameralara, jeneratör ve su tankına sahiptir .

Satılık villa Portville sitesinin havuz bölümünde bulunan B1 tipi villadır.

Villa 21m2 bahçe, 133m2 kullanım alanıyla sitedeki ara tiplerdendir.

Salon, mutfak ve odalarında Mitsubishi VRF klimaları bulunmaktadır

Zemin katında; Havuz manzaralı terası, salon, mutfak, depo, tuvalet, antresi bulunmaktadır.
 Holün sol tarafında merdiven altı depo, karşısında salon ve sağ tarafında mutfak yer almaktadır.

Villanın üst katında yatak odaları, hol, sofa, banyo ve çamaşırlık yer almaktadır.

1.Yatak odası; 20m2 kullanım alanı, ebeveyn banyosu ve havuza bakan 3 m2’lik balkonu bulunmaktadır.

2.Yatak odasında; 12m2 kullanım alanı bulunup site içerisindeki caddeye bakmaktadır.

Ortak banyo ve çamaşırlık holde yer almaktadır. Sofa holün karşısında olup site içerisindeki caddeye cephe 3 m2 balkona sahiptir.

Dubleks villayı ve diğer satılık seçeneklerini görmek veya bilgi almak için ister 05399169888 nolu cep telefonumuzdan bizlere ulaşabilir veya Portville sitesi içerisindeki satış ofimize ya da çarşı merkezinde bulunan Villa Safiya (macro center yanı) ofisimize de uğrayabilirsiniz.

Taşınmaz ticareti hakkında yönetmelik hükümlerine göre yetkilendirilmiş olan ‘ Safiya Villa Emlak Teks. Kon. İnş. ve Tur. San. Tic. Ltd. Şti.’ firmamız 4800301 numaralı yetki belgesine sahip bir emlak ofisidir.

Contact the owner

Nurhat Güneş