Kuruluş amacımız Göcek‘den – Kalkan Kaş bölgesine kadar uzanan sahil şeridinde, eşsiz bir villa tatili geçirmek isteyen seçkin misafirlerimize aradıkları tatil hizmetini sunmak için başladı

Şirketimiz tarihçesi; Kurucu ortağımızın günümüzden 20 yıl öncesin de Göcek ve çevresinde yaptığı Mavi Tur’larla ve bu yöreye karşı ayrı bir sevgi duymasıyla başladı. Ege’nin güzel insanlarının sıcak ve konuksever yapısı, kendisini her yıl burada bulmasını sağladı. Sonunda 2008 yılında kendisine müthiş mimarisi, kanallar içindeki eşsiz yapısı ile beğeni toplayan Porville Göcek ‘deki ilk villasını satın alarak yolculuğumuzu başlattı. Zaman içerisinde Göcek- Kaş arasında portföyümüz içine farklı noktalarda Villa ve Apartlar ekleyerek, ilk konuklarımızı ağırlamaya başladık. Villa tatili ve benzersiz bir konaklama arayan misafirlerimize doğru bir hizmet vermek için 2008 yılında Villa Safiya kuruldu. Yıllar içinde ilerleyen hizmetlerimiz ve büyüyen porrtföyümüz ile tekrar tekrar gelen misafirlerimiz oluştu.

Zaman içinde konaklayan misafirlerimizin de alım yapmak istemesi ve bölgedeki tecrübemizin avantajı gayrimenkul satışında da etkili olmamızı sağladı. Tatil villası kiralamayı diğer bir markamız olan vacationrentalsturkey.com ve villarehberi.com üzerinden yaparak Villa Safiya üzerinden sadece gayrimenkul satış hizmeti verilmeye başlandı.

Open chat