Portville

Firmamız, 2021 yılı Portville satışı için tek yetkilidir. Teklif ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Havaalanından sadece 20km mesafede…
Yerli ve yabancı pek çok yatçının ve doğaseverin gözde tatil beldesi Göcek’in üstün nitelikli, eşsiz projesi Portville,  Dalaman Havalimanı’ndan sadece 20dk uzaklıkta. Portville projesi, yalnız deniz tutkunu yatçıların değil, yaz aylarını hem dinlenerek, hem de eğlenerek geçirmek isteyen herkesin tüm beklentilerini karşılamak üzere planlandı.

Portville katalog için tıklayınız
 
 

Deniz ayağınızın altında…
Akdeniz’in en seçkin koyunda bulunan Portville sitesi, doğadan kopmadan yaşamak isteyenlere benzersiz bir yaşam olanağı yaratıyor.Kanallarla denize doğrudan erişelen villalar, doğaya ve denize tutkun, hem huzuru arayan, hem de konfordan vazgeçmeyenlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı. Projenin mimarı kavram tasarımını, turizm alanında gerçekleştirdiği projelerle dünya çapında üne kavuşmuş Amerikan firması WATG üstlendi.

Portville site planı için tıklayınız

Villanıza tekne ile ulaşma keyfi…
Portville’de villalar birbirlerine hem sokaklarla hemde kanallar ile bağlanıyor. İsteyenler yatını Göcek’de bulunan 6 marina da bırakıp villalarına tekne ile ulaşabiliyorlar.
46bin m² lik bir alan üzerine yerleşen Portville de çevre düzenlemesinde de, yörenin doğal konusuna uyumlu, aynı zamanda çağdaş bir anlayış gözetiliyor.

Portville içinde 130 adet bağımsız bölüm (villa) bulunmaktadır;

 • 51 villa yüzme havuzu çevresinde, bu villalar kanal bağlantısı olmayan villalardır. Her villa bahçesinden havuza giriş imkanı sunmaktadır. 7bin tonluk site havuzu  bu 51 adet villayı çepeçevre sarmaktadır. Portville kanal ve havuz tarafı satılık villaların konumlarını site planı üzerinde görmek için tıklayın
 • 79 villa denize direk bağlantısı olan kanal çevresindedir.
 • Site içerisinde 11 farklı tip villa ve 6 farklı blok tipi bulunur.
  • 2 yatak odalı tipler : A tip(Köşe), A1 tip(Ara), A2 tip(Ara), A3 tip(Köşe), B1 tip(Ara), CS tip(Stüdyo-Bahçesiz).
  • 3 yatak odalı tipler : B tip(Köşe), B tip(Köşe), C tip(Ara).
  • 4 yatak odalı tipler : D Yalı tip(Müstakil), D tip(Müstakil).
  • Villalarda net kullanım alanları 115 m² ile 256 m² arasında değişmektedir.
  • 24 saat çalışan Güvenlik ve CCTV kameralarla, sizin ve ailenizin huzuru en üst seviyede sağlanır. Portville pdf katalog için buraya tıklayın.

Portville, denizle iç içe olmayı düşleyenler için harika bir seçenek olması için tasarlandı. Villanızın bahçesinden tekneniz ile kolayca ulaşabileceğiniz Göcek’in eşsiz adaları ve koyları sizi bekliyor. Bu eşsiz konumu görmek ve bizimle iletişime geçmek için bize ulaşın.

 

 

Portville Kiralık Listesi için buraya tıklayın.

Portville satılık villalar için tıklayın.