Skip to content
Portville-4 (34)
You are in the right place for the real estate you are looking for!
To Find The Most Appropriate Option In Gocek and Its Surroundings.

Topaz Gocek Rentals

Topaz Sitesi, Göcek de sahil bandında bulunan sayılı ve eşsiz sitelerden birisidir. Deniz ve göcek marina manzarasının keyfine varabileceğiniz, bahçe katı ve çatı dublex seçenekleri ile size aradığınız huzuru sağlayacaktır.

Topaz Sitesi Göcek merkezine sadece 2 dakika yürüyüş mesafesinde, Marintürk ve Rixos Hotel in yanıbaşında. Bir kaç dakika içinde dilerseniz Rixos’a ya da Marintürk de ki teknenize rahatlıkla ulaşabilmeniz için mükemmel konumdadır. 2 dakika sahilden yapacağınız kıs bir yürüyüş ile Göcek merkezinde ki pek çok lokasyona, restaurant, cafe ve bistro lara ulaşabilirsiniz.

Topaz sitesi saygın ev sahipleri ve özenle seçilen kiracıları ile çok özel bir topluluğu bir arada barındırır. Site içinde çok az sayıda olan kısa süreli kiralık ve uzun dönem kiralıklarda da kalanlar yine saygın misafirlerden(referanslı) oluşur.

Aile yaşamına özen göstererek, topluluk yaşamına uygun davranabilecek tüm kısa süreli kiralama düşünenler ve aileleri için unutulmaz bir tatil fırsatını Villa Safiya nın sağladığı hizmet ile deneyimleyebilirsiniz. Lütfen sizin isteklerinize uygun daire seçenekleri için bize ulaşın!

No data was found

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Emlak danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

Sarah Stone

Real Estate Agent

Koby Morley

Real Estate Agent

Viola Massey

Real Estate Agent

Leave us your e-mail address for new rental and sale property advertisements.

en_GBEnglish
Open chat
1
Scan the code
Hello 👋
Can we help you?