Topaz Sitesi, Göcek de sahil bandında bulunan sayılı ve eşsiz sitelerden birisidir. Deniz ve göcek marina manzarasının keyfine varabileceğiniz, bahçe katı ve çatı dublex seçenekleri ile size aradığınız huzuru sağlayacaktır.

Topaz Sitesi Göcek merkezine sadece 2 dakika yürüyüş mesafesinde, Marintürk ve Rixos Hotel in yanıbaşında. Bir kaç dakika içinde dilerseniz Rixos’a ya da Marintürk de ki teknenize rahatlıkla ulaşabilmeniz için mükemmel konumdadır. 2 dakika sahilden yapacağınız kıs bir  yürüyüş ile Göcek merkezinde ki pek çok lokasyona, restaurant, cafe ve bistro lara ulaşabilirsiniz.

Topaz sitesi saygın ev sahipleri ve özenle seçilen kiracıları ile çok özel bir topluluğu bir arada barındırır. Site içinde çok az sayıda olan kısa süreli kiralık ve uzun dönem kiralıklarda da kalanlar yine saygın misafirlerden(referanslı) oluşur.

Aile yaşamına özen göstererek, topluluk yaşamına uygun davranabilecek tüm kısa süreli kiralama düşünenler ve aileleri için unutulmaz bir tatil fırsatını Villa Safiya nın sağladığı hizmet ile deneyimleyebilirsiniz. Lütfen sizin isteklerinize uygun daire seçenekleri için bize ulaşın!

Open chat
+902526452535